Avril Lavigne
Hey! Bun venit in comunitatea romana Avril Lavigne. Aici vei gasi cele mai noi informatii despre cantareata, dar iti poti face si prieteni noi.Doar inregistreaza-te! Smile

Enjoy!
Avril Lavigne
Hey! Bun venit in comunitatea romana Avril Lavigne. Aici vei gasi cele mai noi informatii despre cantareata, dar iti poti face si prieteni noi.Doar inregistreaza-te! Smile

Enjoy!
Avril Lavigne
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Avril Lavigne

Un forum dedicat printesei punk-ului, Avril Lavigne.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare

 

 Hannah Montana The Movie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
suicide.blonde
Admin punker
Admin punker
suicide.blonde


Numarul mesajelor : 474
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Hell

Hannah Montana The Movie Empty
MesajSubiect: Hannah Montana The Movie   Hannah Montana The Movie Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 3:04 am

Hannah Montana The Movie Hm

Miley Stewart este pe cale sa invete ca popularitatea are un pret. Chiar daca ea vrea si pare sa fie o fata obisnuita, pretul succesului se pare ca este prea mare chiar si pentru ea. Viata ei dubla o copleseste acum ca este o mare interpreta de muzica pop. Ea nu mai poate face fata acestui val de succes care se pare ca pune stapanire pe intreaga sa viata. Singura ei scapare este rugamintea catre tatal ei de a o duce intr-o calatorie in orasul ei natal din Tennessee, Crowley Corners unde s-ar putea regasi sau unde ar putea lua o decizie cu privirea la viitorul ei in lumina reflectoarelor.
Sus In jos
~TuKiKaToMiKa~
Little Punker
Little Punker
~TuKiKaToMiKa~


Numarul mesajelor : 391
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 26
Localizare : AnyWhere BuT NoT Here.

Hannah Montana The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Hannah Montana The Movie   Hannah Montana The Movie Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 2:20 am

l-am vazut si pe asta...da` e destul de nice..imi place cantecul Very Happy
Sus In jos
AbbeyDawn
Punk's Dead
Punk's Dead
AbbeyDawn


Numarul mesajelor : 204
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Everywhere

Hannah Montana The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Hannah Montana The Movie   Hannah Montana The Movie Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 7:21 pm

Având în vedere că nu o suport pe Miley Cyrus/Hannah Montana filmul a fost detul de reuşit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hannah Montana The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Hannah Montana The Movie   Hannah Montana The Movie Icon_minitime

Sus In jos
 
Hannah Montana The Movie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Avril Lavigne :: Diverse :: Movies-
Mergi direct la: