Avril Lavigne
Hey! Bun venit in comunitatea romana Avril Lavigne. Aici vei gasi cele mai noi informatii despre cantareata, dar iti poti face si prieteni noi.Doar inregistreaza-te! Smile

Enjoy!
Avril Lavigne
Hey! Bun venit in comunitatea romana Avril Lavigne. Aici vei gasi cele mai noi informatii despre cantareata, dar iti poti face si prieteni noi.Doar inregistreaza-te! Smile

Enjoy!
Avril Lavigne
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Avril Lavigne

Un forum dedicat printesei punk-ului, Avril Lavigne.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare

 

 Pretty Little Liars

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
~TuKiKaToMiKa~
Little Punker
Little Punker
~TuKiKaToMiKa~


Numarul mesajelor : 391
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 26
Localizare : AnyWhere BuT NoT Here.

Pretty Little Liars Empty
MesajSubiect: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:33 am

Pretty Little Liars este o productie ABC Family, bazata pe seria de romane cu acelasi nume a Sarei Shepard. Serialul urmareste schimbarile din vietile a patru fete - Hanna, Aria, Spencer si Emily - dupa ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele incep sa primeasca mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semneaza "A".

La inceput, ele cred că este Alison, dar după ce este găsită moartă, fetele îşi dau seama că altcineva ştie secretele lor, inclusiv pe cele mai ascunse, pe care au crezut că doar Alison le ştia.

Se pare ca Gossip Girl are un rival, tematica celor doua fiind asemanatoare- barfa, intrigi, secrete, minciuni.
Dupa parerea mea acest serial este mai bun ca Gossip Girl deoarece in acesta nu este vorba numai despre s*x si barfa Smile
Pretty Little Liars 2abcfecb3a5a2c506bd184ee75cc42fc
Pretty Little Liars Pretty-little-liars-girls
Pretty Little Liars PrettyLittleLiars_iPhone4wallpaper-320x480-Hanna
Pretty Little Liars Pretty-little-liars-promos-07-Emily
Pretty Little Liars Pretty-little-liars-3-Aria
Pretty Little Liars Spencer-Spencer
Sus In jos
AbbeyDawn
Punk's Dead
Punk's Dead
AbbeyDawn


Numarul mesajelor : 204
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Everywhere

Pretty Little Liars Empty
MesajSubiect: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 5:32 pm

Am tot vrut să-l văd!
Sus In jos
 
Pretty Little Liars
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Avril Lavigne :: Diverse :: Movies-
Mergi direct la: