Avril Lavigne
Hey! Bun venit in comunitatea romana Avril Lavigne. Aici vei gasi cele mai noi informatii despre cantareata, dar iti poti face si prieteni noi.Doar inregistreaza-te! Smile

Enjoy!
Avril Lavigne
Hey! Bun venit in comunitatea romana Avril Lavigne. Aici vei gasi cele mai noi informatii despre cantareata, dar iti poti face si prieteni noi.Doar inregistreaza-te! Smile

Enjoy!
Avril Lavigne
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Avril Lavigne

Un forum dedicat printesei punk-ului, Avril Lavigne.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare

 

 Imaginea cantaretei

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
theSuperAlien;
Moderator Punker
Moderator Punker
theSuperAlien;


Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 26/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Oriunde,numai nu in Romania^Undeva unde irealul exista si tutunul nu dauneaza:]

Imaginea cantaretei Empty
MesajSubiect: Imaginea cantaretei   Imaginea cantaretei Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 1:44 am

Intr-un interviu acordat unei publicaţii a anului 2006, Avril Lavigne a declarat despre noul său look: „Pe vremea când eram la liceu, nu eram bună de nimic, ieşeam cu băieţii, ma îmbătam, mă băteam, jucam hockey. Formaţia mea era alcătuită numai din băieţi, eram înconjurată de băieţi, dar am înaintat în vârsta şi am început să arăt mai feminină. Am debutat la şaptesprezece ani cu acea înfăţişare. De atunci m-am schimbat mult. Acum arăt complet diferit - dar, asta se numeşte maturizare”[58].

Lavigne a apărut pe coperta revistei Blender, ediţia lunii iunie a anului 2007, aproape complet dezbrăcată[59]. Mai târziu, ea a declarat în cadrul unei emisiuni că în cadrul acelei şedinţe foto, ea purta o bluză foarte scurtă şi că editorii revistei au înlocuit computerizat bluza cu un banner, pentru ca ea să pară dezbrăcată.
Sus In jos
http://paramore-romania.forumhit.ro
~TuKiKaToMiKa~
Little Punker
Little Punker
~TuKiKaToMiKa~


Numarul mesajelor : 391
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 26
Localizare : AnyWhere BuT NoT Here.

Imaginea cantaretei Empty
MesajSubiect: Re: Imaginea cantaretei   Imaginea cantaretei Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 2:33 am


fain...si da intradevar sa schimbat enorm Very Happy
Sus In jos
AbbeyDawn
Punk's Dead
Punk's Dead
AbbeyDawn


Numarul mesajelor : 204
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Everywhere

Imaginea cantaretei Empty
MesajSubiect: Re: Imaginea cantaretei   Imaginea cantaretei Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:01 pm

se îmbăta?! Shocked nu credeam k Avril ar putea face aşa ceva!
Eu o plăceam mai mult când purta haine de skater, dar şi acum e drăguţă! Very Happy
Sus In jos
~TuKiKaToMiKa~
Little Punker
Little Punker
~TuKiKaToMiKa~


Numarul mesajelor : 391
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 26
Localizare : AnyWhere BuT NoT Here.

Imaginea cantaretei Empty
MesajSubiect: Re: Imaginea cantaretei   Imaginea cantaretei Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 5:01 pm

mda se imbata..dar nu era sarita de pe fix incat sa faca cine stie ce nebunie Very Happy ...eu cel putin numi pasa ca sa schimbat eu tot o iubescc asa cum e:x
Sus In jos
AbbeyDawn
Punk's Dead
Punk's Dead
AbbeyDawn


Numarul mesajelor : 204
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Everywhere

Imaginea cantaretei Empty
MesajSubiect: Re: Imaginea cantaretei   Imaginea cantaretei Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 9:14 pm

ai mare dreptate! Avril este cea mai tare şi frumoasă indiferent ce stil adoptă! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imaginea cantaretei Empty
MesajSubiect: Re: Imaginea cantaretei   Imaginea cantaretei Icon_minitime

Sus In jos
 
Imaginea cantaretei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Avril Lavigne :: About Avril :: Biografie-
Mergi direct la: